Technika sceniczna

Specjalizując się w dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla branży kulturalnej i rozrywkowej, naszą ofertę postanowiliśmy rozszerzyć o profesjonalne produkty z zakresu techniki scenicznej. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz starannie wyselekcjonowane komponenty, możemy Państwu zaproponować unikatowe rozwiązania znajdujące zastosowanie w takich obiektach, jak: teatry, sale konferencyjne, domy kultury, sale kinowe czy studia nagrań.

W zakres przygotowanego przez nas asortymentu wchodzą między innymi kratownice przeznaczone do tworzenia różnego rodzaju konstrukcji estradowych, nowoczesne wciągarki umożliwiające bezproblemowe podnoszenie i opuszczanie elementów konstrukcyjnych, a także produkty oświetleniowe, pozwalające na zwiększenie atrakcyjności każdego występu. Ponadto jesteśmy dostawcami najwyższej jakości mechanizmów scenicznych, które, dzięki solidnemu wykonaniu i dopracowaniu w najmniejszych detalach, są w stanie udźwignąć ciężar kotar, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Oferta dotycząca techniki scenicznej

Dopełnieniem naszej oferty są podesty oraz kurtyny, które stanowią nieodzowny element wyposażenia estradowego. Produkty te mogą poszczycić się nie tylko wyjątkowymi właściwościami dekoracyjnymi, ale i doskonałymi parametrami technicznymi, tłumiąc dźwięki czy skutecznie odgradzając widownię od czynności przeprowadzanych podczas zmiany dekoracji. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są znakomicie przystosowane do obsługiwania scen zarówno w mniejszych, jak i większych obiektach kulturalnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż