KOTARY I PRZESŁONY

Kotara akustyczna oferowana przez naszą firmę to produkt, który charakteryzuje się nowoczesnością i funkcjonalnością toteż idealnie sprawdzi się podczas pracy w biurze, spotkania w sali konferencyjnej, a nawet podczas nagrywania piosenki w studiu nagrań. To właśnie wybór kurtyny dźwiękochłonnej zapewnia wyciszenie, które przełoży się na efekty wykonywanej pracy. Izolacja akustyczna łączy w sobie optymalnie efektywność i elastyczność.

Kotara akustyczna idealnie komponuje się także w szkołach wyższych oraz prywatnych gospodarstwach domowych. To niezbędny element, który stale podbija serca klientów. Wykonana jest z wysokiej jakości tkanin wybieranych pod indywidualny projekt potencjalnego konsumenta. W ten sposób kotara będzie wyróżniać się pod względem kolorystycznym, a także jakościowym.

Kotara termoizolacyjna. Nieszczelne okna i drzwi to problem prowadzący do utraty blisko połowę ciepła zgromadzonego we wnętrzu. Kotara na drzwi to produkt, który rozwiąże problem zimna przedostającego się przez drzwi. Montaż kotary drzwiowej wiąże się z oddzieleniem drzwi od reszty mieszkania, a każde ich otwarcie zatrzyma niezbędne ogrzane powietrze.

Kotara wykonana przez naszą firmę jest niezwykle odporna i wytrzymała. Wysoka jakość materiału przekłada się na jej miękkość w dotyku. Jej specyfika prowadzi do tego, że kotara zamiast drzwi jest bardzo łatwa w czyszczeniu.

Tkaniny, kolor i wzór to czynniki, o których decyduje klient. Nasza firma służy pomocą przy doradztwie w kwestii użytych mechanizmów i tkanin, tak aby zaprojektowania kurtyna w pełni oddała piękno pomieszczenia.

Pozostałe usługi