TKANINY

Nasza firma specjalizuje się w szyciu kurtyn scenicznych, a także szyciu kotar drzwiowych. To, co je wyróżnia to wysoka jakość materiałów, które całkowicie odzwierciedlają piękno zastosowanych tkanin. Ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb, a także czynników zewnętrznych, takich jak wygląd sceny. Szycie kurtyn i kotar wykonywane jest bardzo starannie, tak aby stanowiły idealny dodatek do różnego rodzaju pomieszczeń, w domu, ośrodku kultury czy też teatrach, szkołach i lokalach o charakterze kulturalno-oświatowym.

Firma oferuje również pomoc w dopasowaniu tkanin, które spełnią wymogi dekoracyjne, akustyczne i trudnopalne. Nasze zaplecze to tkaniny pochodzące zarówno z Polski, jak i Europy. Podczas realizacji korzystamy z materiałów, takich jak : aksamit, plusz dekoracyjny, Trevira Cs oraz molton.

W naszym sklepie znaleźć można wiele tkanin technicznych oraz dekoracyjnych. Każdemu z klientów służymy doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiedniej tkaniny.

W trosce o zadowolenie naszych klientów przygotowaliśmy małą namiastkę większości tkanin. Jeżeli planujesz zakup a nie jesteś pewien czy kolor jest wiernie odwzorowany a tekstura dobrze opisana – zamów próbkę. Przekonasz się jak dobre są nasze materiały!

Pozostałe usługi