TRANSPORT, MONTAŻ, SERWIS

Jesteśmy przekonani, iż każda sala widowiskowa powinna być wyposażona w sposób zapewniający widzom wyjątkowy nastrój i niezapomniane przeżycia. Nieodłącznym elementem wyposażenia sal widowiskowych jest kurtyna, oczywiście nie mogłaby ona spełniać swojej funkcji, gdyby nie specjalny mechanizm ułatwiający jej zasuwanie czy rozsuwanie.  Wszystkie te i inne specjalistyczne urządzenia z wielką przyjemnością oferujemy naszym klientom.

Dostarczamy, jak również montujemy w pełni profesjonalne systemy kurtynowe, czy mechanizmy sceniczne. Niezależnie od tego, jak skomplikowany jest projekt, montaż wykonujemy w 100% według wymogów projektowych. Nasza ekipa techniczna nie tylko montuje, ale również serwisuje dostarczone przez nas urządzenia sceniczne.

Pragniemy zaznaczyć, iż dbałość o należyty stan techniczny urządzeń scenicznych gwarantuje nie tylko bezpieczne użytkowanie Państwa kadry, ale również osób postronnych. Odpowiednie i terminowe serwisowanie wydłuża  czas pracy tych urządzeń, jak również zmniejsza ryzyko wystąpienia poważnych usterek. Ponieważ dbamy o naszych klientów, nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o każdy szczegół zamówienia.

Pozostałe usługi