Kurtyny

Metamorfoza sceny – kulisy działań

Optymalizacja warunków działalności oraz podnoszenie komfortu pracy to niewątpliwie kluczowe działania, które pomagają w osiągnięciu zamierzonych celów. Działania na rzecz edukacji kulturalnej i animacji pozwalają na codzienne obcowanie ze sztuką oraz na poszerzanie horyzontów kreatywności zarówno starszych jak również młodszych pokoleń.

Jako producent kurtyn i dostawca profesjonalnych systemów scenicznych, projektujemy przestrzenie sceniczne w taki sposób, aby zaproponowane rozwiązania były przede wszystkim zgodne z oczekiwaniami, bezpieczne oraz najwyższej jakości. Nierzadko na co dzień decydujemy się na poprawienie różnych aspektów naszego życia. Niekiedy przychodzi czas na całkowitą metamorfozę, która przeprowadzona w dobry sposób, daje zupełnie nowe światło na postrzeganie nas przez innych.

Światła, kamera, akcja! Znajdujemy się na scenie Brzozowskiego Domu Kultury, którą totalnie zrewolucjonizowaliśmy. Poniżej prezentujemy wykaz prac, które odmieniły losy tego miejsca i stworzyły przestrzeń artystyczną dla przyszłych gwiazd największego formatu.

Zakres wykonanych prac:

– Dostawa i montaż obwiedni z kratownicy aluminiowej

– Dostawa i montaż mostów oświetleniowych

– Dostawa i montaż instalacji elektrycznej wraz ze skrzynką sterowniczą dla mostów i kurtyn

– Dostawa i montaż mechanizmów elektrycznych oraz okotarowania

Podsumowując:

Budujemy nową lepszą przyszłość, stwarzając nowe możliwości.
Kreujemy bezpieczną przestrzeń o spektakularnym wyglądzie.
Zachęcamy do czynnego udziału w życiu kulturalnym, a
wszystko co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem.


Opracowanie: Sebastian Stempniak
Zdjęcia: Damian Wójtowicz
Related Posts