LOOKBAN

Działamy na rynku tkanin i mechanizmów scenicznych. Dostarczamy uniwersalne rozwiązania dla branży rozrywkowej, kulturalnej i biznesowej. Miejscem przeznaczenia naszych produktów są takie obiekty jak dom kultury, teatr, sala konferencyjna, sala kinowa, studio nagrań, domowy salon.

Realizujemy zlecone projekty z dbałością o najmniejsze szczegóły. Szycie kurtyn, montaż mechaniki i okotarowanie. Tworzymy gotowe projekty według zlecenia klienta, podpowiadamy korzystne rozwiązania. Doświadczona kadra pomaga w montażu kotar i systemów szynowych.

PRODUKTY

Nasze produkty znane są w całej Europie. Planujemy rozszerzyć działalność o następne kraje. Dbamy o profesjonalne podejście i zapewniamy naszym Klientom najwyższą dostępną na rynku jakość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tworzymy wzorowe rozwiązania o wysokiej wartości, które odpowiadają wysokim wymaganiom Klientów.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół jest gotowy spełnić wszystkie Państwa życzenia i oczekiwania. Nie boimy się trudnych zadań. Naszą pracę wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta przez lata pozwala nam tworzyć rozwiązania pionierskie i niepowtarzalne. Czekamy na Państwa kontakt.

SZYBKI KONTAKT