ZASŁONY BLACKOUT

Zasłony oprócz funkcji dekoracyjnej mogą również pełnić inne zadanie. Często klienci wybierają to praktyczne rozwiązanie do zaciemnienia pomieszczeń domowych lub sal firmowych.

To niegdyś zasłony stanowiły największą ozdobę okien. I chociaż w klasycznych wnętrzach grube kotary zaciemniające cały czas są w powszechnym użytku, odchodzi się od nich w aranżacjach nowoczesnych. Nasza oferta to zasłony zaciemniające wykonane z tkanin tak zwanych „blackoutów”. To tkaniny, które przypominają połyskliwy atłas. Pozwalają na zaciemnienie pomieszczenia, jeśli chcemy wypocząć sobie drzemkę, czy po prostu ukryć przed światłem dziennym. Stanowią również idealne rozwiązanie w sypialni, redukując do minimum ilość wpadającego światła emitowanego przez latarnie. Przyczynią się więc do błogiego snu.

Zasłony zaciemniające dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można wybierać między barwami kawy z mlekiem, jagód czy piaskowych odcieni. Zasłony blackout utrzymane w takiej tonacji doskonale podkreślą klimat każdego wnętrza.  Właściwości zaciemniające zapewniają odpowiednie komponenty materiałów.

Pozostałe usługi